Nabízené služby

Prodej automobilů

Svým zákazníkům nabízíme vozy různých značek. Díky výhodné pozici našeho autobazaru je možné vybraný automobil pečlivě prověřit na stanici technické kontroly, která má sídlo ve stejném areálu. Zákazníkům nabízíme také možnost nákupu vozidla na spotřebitelský úvěr či leasing. Při nákupu vozu je možné sjednat také havarijní a zákonné pojištění. Pro tyto účely máme k dispozici produkty celkem šesti pojišťoven.

Výkup automobilů

Od zákazníků vykupujeme automobily všech modelů i značek za výhodné ceny. Prodej vašeho vozu probíhá bez zbytečného prodlužování. Pokud chcete z jakýchkoliv důvodů ihned, rychle a bez čekání prodat váš vůz, můžete se na nás obrátit. Spokojení zákazníci jsou pro nás důležití, proto věřte, že vám vyhovíme k vaší spokojenosti a nabídneme nejvyšší možnou cenu za starý automobil.

Leasing

V případě, že si při nákupu zákazník vybere automobil, který přesahuje jeho finanční možnosti, nabízíme také nákup vozu na leasing či spotřebitelský úvěr. Jsme schopni sjednat leasing bez zbytečného prodlužování a vyřizování přímo na místě při nákupu automobilu.

Dovoz automobilů

Po domluvě s našimi zákazníky zprostředkujeme dovoz vozidel ze zahraničí. Vozy je možné zajistit také na objednávku. Dovážíme automobily všech modelů i značek. Pro účely pečlivého prověření vozů lze použít stanici technické kontroly, která má sídlo ve stejném areálu jako náš autobazar.

Myčka

Potřebujete pečlivě umýt svůj automobil? Navštivte nás. Provádíme ruční mytí vozů i hloubkové čištění interiérů za příznivé ceny. Čeká na vás příjemný a ochotný personál.

Kontaktní informace

ABB Autobazar Bílovec
Ostravská 309
742 91  Bílovec

Tel: 602 704 886, 737 249 314
E-mail: abb@abbauto.cz


Otevírací doba

Po - Pá: 9:00 - 16:00
(déle jen po předchozí tel. dohodě)
So - Ne: Zavřeno
(otevřeno jen po předchozí tel. dohodě)

Provozovatel: Daniel Bialek
IČO: 41081382